Belohorcová po rozvode

Zuzana Belohorcová sa rozhodla odkryť zákulisie svojho manželstva. V rozhovore pre portál Super.cz prišlo k prekvapivým odhaleniam a Vlastu vôbec nešetrila.

Slovenka Zuzana Belohorcová patrí medzi osobnosti, o ktorých sme v poslednom období počuli viac než dosť. Pozornosť sa sústredila najmä na jej súkromný život a manželstvo s Vlastom Hájkom. Dvojica si okrem harmonického vzťahu vybudovala aj spoločný biznis.

Pre mnohých preto boli špekulácie o ich rozvode, ktoré sa objavili koncom minulého roka, veľkým prekvapením. Ešte pred jeho potvrdením sa hovorilo o neverách zo strany Vlastu a manželstvo sa už nepodarilo zachrániť. Zuzana medzičasom začala novú kapitolu života a momentálne je opäť slobodná.

Zuzana Belohorcová po rozvode prelomila mlčanie

Ako sama priznala, je rada, že má rozvod za sebou. Bývalý manžel sa však od rodiny zatiaľ úplne neodsťahoval.

„Stále žijeme v jednej domácnosti, denne sa stretávame. Preto s deťmi cestujem, aby som bola čo najmenej doma. Nechcem žiť v takom toxickom prostredí. Nie je to dobré ani pre deti,“ uviedla pre portál Super.cz.

Zuzana zároveň prezradila, že čakajú na odovzdanie spoločného domu na Tenerife. Vlasta sa následne plánuje presťahovať do svojho vysnívaného Karibiku a ona zvažuje, že sa z ostrova odsťahuje tiež. Tenerife sa jej totiž po rozvode znechutilo a rada by začala nový život inde.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Troška ma mrzí, že som ten krok neurobila skôr. Čakala som, až na manžela praskne niekoľko nevier, nie iba jedna. Nikdy som ho však s nikým neprichytila. Nikdy som sa mu nepozerala do telefónu,“ priznala.

Slovami o Vlastovi šokovala

Dodala tiež, že rozvod prebehol bez hádok, čo považuje za veľmi dôležité. Pred pár dňami sa ale dostali do pozornosti aj komentáre na sociálnych sieťach, kde svoju ex nešetril. Dnes je však Zuzana rada, že sa spolu s deťmi posunula ďalej a opustila toxické prostredie.

Môj manžel je veľký rozprávkar, patologický klamár. V Amerike ho označovali za 50 Centa. Všetko, čo povedal, bolo pravda z päťdesiatich percent. Bol to básničkár. Keď človek žije v jednej domácnosti s manipulátorom a narcisom, nevidí pravdu. On vám vysvetlí, že práve on je ten dobrý. Teraz veľa vecí vidím inak, otvárajú sa mi oči. Ľudia mi ich otvárajú,“ uzavrela.

Čo si o tejto celej kauze myslíš ty?

Bývalú slovenskú moderátorku Zuzanu Belohorcovú s rodinou si môžeš pozrieť TU

Zdroj: super.cz

Odporúčané články

Viac z kategórie Aktuálne/Šoubiznis