Toto nie je to, čo si od života chcela
Lifestyle
Zas ten zabehnutý stereotyp. Prídeš domov z práce či školy, hodíš tašku na stôl, zapneš televíziu a zješ jedlo, ktoré si si pripravila včera. Nič viac, nič menej, stále to isté. Zrazu začneš rozmýšľať, že toto vôbec nie je to, čo si od života chcela. Veď ešte ako malé dievča si snívala, že ty zmeníš svet, budeš cestovať, ochutnávať nové jedlá, spoznávať nových ľudí. A nakoniec si rada, že máš aspoň zopár priateľov? Cítiš, že toto nie je ten správny smer, ktorým sa chceš uberať. Ale čo robiť? Nemôžeš predsa len tak, zo dňa na deň zmeniť svoj život, to sa predsa deje len vo filmoch.
Realita je iná, tvrdšia a nudnejšia.
Potom začneš premýšľať nad tým, že ti už asi piata kamarátka oznámila správu o novom priateľovi. Samozrejme, tešíš sa s ňou, ale predsa ťa niečo vnútri núti zamyslieť sa nad tým, čo robíš zle, keď si stále sama. A možno ty nerobíš zle nič, možno je len všetko okolo proti. Zrazu začneš rozmýšľať, že možno žiješ v zlom meste či dokonca štáte.













