Farma odštartovala a toto sú reakcie divákov: Slovenskí tvorcovia to zachránili
Aktuálne/ŠoubiznisZahraničný šoubiznis FarmaNaši českí susedia začali vysielať drsnú reality šou Farma. Hoci minuloročná séria si vyslúžila naozaj ostrú kritiku, zdá sa, že tentokrát to vyzerá lepšie. Fanúšikovia prvú epizódu zhodnotili v komentároch na Instagrame.
Včera večer odštartovala tretia séria šou Farma Česko. Minulý rok sa po rokoch vrátila na naše televízne obrazovky a hoci diváci mali vysoké očakávania, napokon v ich očiach pohorela. Dôvodom bolo aj to, že slovenskú verziu sledujú aj Česi, a tak mali vysoko nasadenú latku.
Práve kvôli veľkej kritike boli fanúšikovia prekvapení, keď sa na internete oznámilo pokračovanie. A hoci ľudia boli skeptickí, tvorcovia vymenili pôvodného moderátora Vilda Šíra a následne aj hospodára. Na aktuálnej sérii spolupracovali so slovenským tímom a zdá sa, že to prinieslo svoje ovocie.
Farma Česko odštartovala
Práve včera sa na platformách Oneplay a Voyo odvysielala prvá epizóda šou Farma Česko a dnes večer si ju naši susedia vychutnajú aj v televízii. Fanúšikovia, ktorí ju už videli v predstihu, ale stihli zareagovať. V komentároch na Instagrame sa nájdu prevažne len pozitívne slová.















