Farma Česko

Naši českí susedia začali vysielať drsnú reality šou Farma. Hoci minuloročná séria si vyslúžila naozaj ostrú kritiku, zdá sa, že tentokrát to vyzerá lepšie. Fanúšikovia prvú epizódu zhodnotili v komentároch na Instagrame.

Včera večer odštartovala tretia séria šou Farma Česko. Minulý rok sa po rokoch vrátila na naše televízne obrazovky a hoci diváci mali vysoké očakávania, napokon v ich očiach pohorela. Dôvodom bolo aj to, že slovenskú verziu sledujú aj Česi, a tak mali vysoko nasadenú latku.

Práve kvôli veľkej kritike boli fanúšikovia prekvapení, keď sa na internete oznámilo pokračovanie. A hoci ľudia boli skeptickí, tvorcovia vymenili pôvodného moderátora Vilda Šíra a následne aj hospodára. Na aktuálnej sérii spolupracovali so slovenským tímom a zdá sa, že to prinieslo svoje ovocie.

Farma Česko odštartovala

Práve včera sa na platformách Oneplay a Voyo odvysielala prvá epizóda šou Farma Česko a dnes večer si ju naši susedia vychutnajú aj v televízii. Fanúšikovia, ktorí ju už videli v predstihu, ale stihli zareagovať. V komentároch na Instagrame sa nájdu prevažne len pozitívne slová.

Farmári super! Hospodár super! Moderátor super! Úplne niečo iné ako prvá Farma. Tam bolo všetko zle. Pecka zatiaľ,“ poznamenal fanúšik. Už 1. diel má úplne iný rozjazd, ako minuloročná séria. Zatiaľ to vyzerá na zaujímavý cast a čerešničkou na torte sú Adam s hospodárom. Žeby to tento rok bolo pozerateľné?“ pridal sa iný.

„Musím povedať, že tento rok to bude úplne niečo iné. Už po prvom diele mám z toho fakt super pocit. Je to veľmi vidieť, že spolupracujú s týmto projektom slovenskí ľudia, ktorí majú skúsenosti so slovenskou Farmou. Adam ako moderátor tiež super voľba a hospodár bude tiež dobrý. Vzbudzuje určitý rešpekt a tak to má byť,“ zhodnotil ešte jeden.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma Česko (@farmacesko)

„No neviem. Obávam sa, že to bude taká blbosť, ako minulý rok. A menej ako hodinové diely,“ myslí si slovenský divák. „Práveže už prvý diel ukazuje výrazne lepšie spracovanie, ako vlani,“ vyvrátil iný.

„To je teda hneď zozačiatku nadupané. Teším sa na zajtra,“ napísal fanúšik do komentára. „Po prvom diele ťažko hodnotiť, ale za mňa zatiaľ dobré. Myslím, že sa máme na čo tešiť,“ zhodnotil iný. „Musím povedať, že prvý diel vyzerá omnoho lepšie, než tá minuloročná Farma, aj farma ako taká … Žiadna uzavretá za bránou … Super,“ uviedol ďalší.

Oneplay zase prehráva súboj s dobrým ozvučením. Monológy, dialógy človek počuje len s napnutými ušami, aby mu ich vzápätí prepichla hudba a voiceover … Gratulujem k ničomu,“ skritizoval ešte jeden.

A aký máš na českú Farmu názor ty?

TOTO sú zábery zo šou Farma 17

Zdroj: Instagram/farmacesko

Odporúčané články

Viac z kategórie Aktuálne/Šoubiznis